Forum WolfGang GTW oraz WolfGang Friends Jelenia Góra

Forum o sprawach naszej sekty i nie tylko


#1 2008-06-11 15:50:00

mrufka

Młody Wilczek

9325746
Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 69
Punktów :   

Aplikacje

Pomyślałam sobie, iż można nieco ułatwić składanie aplikacji o członkostwo w WF. Oczywiście, obowiązują pewne zasady, trzeba pilnować, aby aplikacja była rzeczowa, rzetelna, czytelna i porządna, Kamyczek chyba mnie poprze. Zero bylejakości, bo można się zapewne narazić na ogromny i niewysłowiony gniew WWW...


"Wśród ludzi jest się także samotnym"

Offline

#2 2008-06-17 17:02:01

Kamyk

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-14
Posty: 30
Punktów :   

Re: Aplikacje

To jaki system w zasadzie proponujesz?

Offline

#3 2008-06-18 19:10:52

mrufka

Młody Wilczek

9325746
Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 69
Punktów :   

Re: Aplikacje

A niech sobie ludkowie i ludki piszą tutaj, na forum. W końcu po coś chyba założyłeś temat WolfGang Friends, nie? Właśnie, muszę skończyć swoją aplikację...


"Wśród ludzi jest się także samotnym"

Offline

#4 2008-06-18 19:41:58

mrufka

Młody Wilczek

9325746
Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 69
Punktów :   

Re: Aplikacje

Na pierwszy ogień pójdę jak zwykle ja.

1. Aneta Jończyk (pseudonim mrufka).
2. Chodzę do klasy z całym WolfGangiem. Rozmawiam z nimi więcej niż przeciętnie (przeciętnie znaczy wcale), a z niektórymi dużo więcej niż przeciętnie.
Kmk - znam go od blisko 9 lat, miałam szczęście (lub nie) chodzić z nim do klasy w podstawówce. Ogólnie pozytywny gość, choć zauważyłam już dawno, że miewa swoje odpały. Czasami ma nieprzyjemny charakter, ale zwykle jest łagodny jak baranek (przynajmniej w moim odczuciu). Zajmuje się szeroko pojmowaną działalnością, której celów oraz przyczyn często nie mogę pojąć. Swego czasu prowadziliśmy dysputy na tematy naukowe bądź czysto bieżące... Choć możliwe, że Kmk tego nie pamięta, bo ma bardzo krótką pamięć.
Cec - uuu, jego znam nawet z przedszkola, ja chodziłam do jednej grupy, a on do drugiej. W trzeciej klasie siedziałam z nim w jednej ławce (ściągaliśmy od siebie nawzajem kiedy i jak się dało). Jest tolerancyjny (a to niezbędne, żeby ze mną usiedzieć w ławce choć jeden dzień) i przyjacielski. Będzie dziwnie, jak trafimy do różnych szkół, bo w ciągu 9 lat w sumie się przyzwyczaiłam, że jesteśmy w jednej klasie.
Jnk - hm. Tu trzeba się zastanowić. Powiem szczerze, iż nie znam go na tyle dobrze, żeby wiele o nim mówić, ale jest sympatyczny. Nigdy nie popadłam z nim w żaden konflikt, ale może dlatego, że rzadko rozmawiamy...
Lks - i dotarłam szybko do Lks'a. Zawsze się dziwiłam, skąd jego geniusz, jeśli chodzi o matematykę, o fizyce nie wspominając. Podobnie jak w przypadku Jnk'a, rzadko gadamy. Moim skromnym zdaniem Lks jest jednym z sympatyczniejszych członków WolfGangu.
Smck - ooo, teraz się nagadam, bo z nim rozmawiam bardzo często na tematy bieżące oraz życiowo-filozoficzne, poznając go całkiem dobrze w ten sposób, chociaż i tak nie wiem, czy lubi czekoladę, czy tylko udaje. Myśli trochę wolno, szczególnie, gdy ma przed sobą sudoku, ale wszelakie braki nadrabia niebanalnym rozumowaniem w innych sprawach. To jedyna osoba w WolfGangu i jedna z niewielu na świecie, która w miarę rozumie, co mówię, przez co darzę ją, a raczej go (Smck, o ile się nie mylę, jest płci męskiej), dużym szacunkiem. Dziwnie śpiewa, ale jak śpiewa: "nieważne, co komu jak wychodzi".
WWW - jeśli chodzi o Niego, to nie mogę mówić o kimś, kto stoi, ekhem... o wiele wyżej ode mnie. Częściowo poznałam go prawie trzy lata temu, ale oczywiście tylko częściowo, bo WWW nie daje się poznać całkowicie jakimś zwykłym śmiertelnikom...
3. W tym punkcie będzie problem, ponieważ zwykle nie prowadzę żadnej nielegalnej działalności, jestem przykładnym, spokojnym obywatelem dziwnego kraju o nazwie Polska. Jako że lubię pisać, mogę być przydatna w tej dziedzinie. Potrafię naprawić 12-letni telewizor filmy JVC walnięciem. Jeśli WolfGangowi potrzebne są zdjęcia chmurek, jestem gotowa i zwarta, bo fotografuję chmurki, kiedy mam czas i okazję (i kiedy są chmurki). Nie boję się smaru do łańcuchów rowerowych. Umiem zrobić bałagan w szybkim tempie. W przyszłości planuję wykurzenie redakcji "Jelonki".


"Wśród ludzi jest się także samotnym"

Offline

#5 2008-06-22 16:20:48

mrufka

Młody Wilczek

9325746
Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 69
Punktów :   

Re: Aplikacje

Byłoby fajnie, jakby ktoś na to spojrzał, bo się naprodukowałam jak jasny gwint. Proszę o rozpatrzenie mojej cudownej aplikacji!


"Wśród ludzi jest się także samotnym"

Offline

#6 2008-06-24 12:14:04

kot.Leon

Novicio

Zarejestrowany: 2008-06-24
Posty: 21
Punktów :   

Re: Aplikacje

Ja na to spojrzałam...
Moje zdanie chyba tu nic nie pomoże, ale uważam, że to bardzo dobra aplikacja, przejrzysta i chwilami z humorem...


"My decydujemy tylko o tym, jak wykorzystać dany nam czas" (J.R.R. Tolkien)

Offline

#7 2008-06-24 20:48:57

Kamyk

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-14
Posty: 30
Punktów :   

Re: Aplikacje

Przecież ja tu patrzę!
Co do aplikacji... Pierwsza i druga część dobra. Ale trzecia może wszystko zepsuć. Pod tym względem aplikacja Mariana ma niebywałą przewagę (on pisze, że m.in. zbudował własną pluskwę i potrafi budować pułapki na ludzi). Zobaczymy, jak uzna Przywódca. Ja jednak mimo wszystko nie wierzę, że nie robisz nic pożytecznego w sensie praktycznym. I tu mój apel: ludu, więcej inwencji! Pójdź dzisiaj do parku i naucz się ścinać drzewa lub pij codziennie przez 30 dni, a te przykładowe osiągnięcia z pewnością otworzą Ci drogę do WolfGangu!

Offline

#8 2008-06-25 17:12:35

mrufka

Młody Wilczek

9325746
Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 69
Punktów :   

Re: Aplikacje

Kamyczku, chyba nie myślisz, że ja nie umiem ścinać drzew?


"Wśród ludzi jest się także samotnym"

Offline

#9 2008-06-26 12:21:47

kot.Leon

Novicio

Zarejestrowany: 2008-06-24
Posty: 21
Punktów :   

Re: Aplikacje

Ścinać drzewa każdy umie, pić też. Zależy tylko, jakie to da efekty... Uważam, że umiejęyność robienia bałaganu jest bardzo ważna, nie każdy ma ten dar... Na przykład moja Mem nie umie tego robić...
Bezimienna Istota Od Kota Leona... Tak mnie jeszcze nikt nie nazwał...


"My decydujemy tylko o tym, jak wykorzystać dany nam czas" (J.R.R. Tolkien)

Offline

#10 2008-06-26 18:33:59

mrufka

Młody Wilczek

9325746
Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 69
Punktów :   

Re: Aplikacje

Widzisz, ja jestem pierwsza. ^^
Brak lęku przed smarem od łańcuchów rowerowych też jest czymś rzadkim u osobników mojej płci, więc warto to rozpatrzyć.
Jeszcze jedna moja cecha, która bywa przydatna, to umiejętność spławienia kogoś niepożądanego wszelako pojmowanym filozofowaniem, mówieniem, jacy to U2 są wspaniali, rozwodzeniem się nad twórczością Tolkiena oraz złorzeczeniem przeciwko kulturze masowej.


"Wśród ludzi jest się także samotnym"

Offline

#11 2008-06-26 20:38:35

kot.Leon

Novicio

Zarejestrowany: 2008-06-24
Posty: 21
Punktów :   

Re: Aplikacje

Nie zapomnij o umiejętności doprowadzania ludzi (a przynajmniej mnie) do rozstroju nerwowego za pomocą takich tekstów jak: "życie jest ciężkie", "życie jest dziwne" czy też "życie jest brutalne", albo, w przypływie ironii "życie jest piękne"... Tego chyba nikt oprócz Ciebie nie potrafi! A przynajmniej nikt na mnie nie próbował...


"My decydujemy tylko o tym, jak wykorzystać dany nam czas" (J.R.R. Tolkien)

Offline

#12 2008-06-28 12:37:34

mrufka

Młody Wilczek

9325746
Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 69
Punktów :   

Re: Aplikacje

O tak! To bardzo ważne! Dziękuję, Bezimienna Istoto Od Kota Leona!
Myślę, że dostojnemu WWW to wystarczy.


"Wśród ludzi jest się także samotnym"

Offline

#13 2008-06-28 16:17:43

kot.Leon

Novicio

Zarejestrowany: 2008-06-24
Posty: 21
Punktów :   

Re: Aplikacje

O ile się o tym dowie!


"My decydujemy tylko o tym, jak wykorzystać dany nam czas" (J.R.R. Tolkien)

Offline

#14 2008-06-28 19:13:50

mrufka

Młody Wilczek

9325746
Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 69
Punktów :   

Re: Aplikacje

Chyba się już dowiedział i rozważa. Tak pisało na blogu.


"Wśród ludzi jest się także samotnym"

Offline

#15 2008-07-09 18:15:14

mrufka

Młody Wilczek

9325746
Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 69
Punktów :   

Re: Aplikacje

Zastanawiam się, czy kiedykolwiek dostanę jakąś odpowiedź, czy zostałam przyjęta do WF, czy nie? Minęło pół miesiąca! Rozumiem, że WWW rozważa każdą kandydaturę powoli i z rozwagą, ale przepraszam, są jakieś granice, ileż można biedną mrufkę trzymać w niepewności?


"Wśród ludzi jest się także samotnym"

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemonxgame.pun.pl www.biaklan.pun.pl www.extreme-klan.pun.pl www.loza-szydercow.pun.pl www.corsairs.pun.pl