Forum WolfGang GTW oraz WolfGang Friends Jelenia Góra

Forum o sprawach naszej sekty i nie tylko


#1 2008-05-14 14:47:36

Kamyk

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-14
Posty: 30
Punktów :   

Teoretycznie nic nieznaczące rozmowy

Piszcie ile chcecie. To forum dla Waszej dwójki xD

Offline

#2 2008-05-14 17:36:39

Jnk

Nowy użytkownik

2747774
Zarejestrowany: 2008-05-14
Posty: 1
Punktów :   

Re: Teoretycznie nic nieznaczące rozmowy

Tylko dla dwójki?? Ale ja tez chce!!!!

Offline

#3 2008-05-16 08:38:01

kot.Leon

Gość

Re: Teoretycznie nic nieznaczące rozmowy

Ja tez chce tutaj pisac... jak na razie forum sie nie rozwija...

#4 2008-05-16 18:29:19

mrufka

Młody Wilczek

9325746
Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 69
Punktów :   

Re: Teoretycznie nic nieznaczące rozmowy

I widzisz, Kamyk? Teraz ja się trochę porządzę i za głosem ludu ogłaszam uroczyście, że każdy może pisać w tym temacie, i wszyscy zadowoleni...


"Wśród ludzi jest się także samotnym"

Offline

#5 2008-05-17 12:22:01

Kamyk

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-14
Posty: 30
Punktów :   

Re: Teoretycznie nic nieznaczące rozmowy

Nie no, co za samowolka... Nie ma tak. Wybaczcie za niegrzeczność, ale wszyscy poza mrufką, Anną Marią i ewentualnie kotem.Leonem, WYJAZD do innych tematów, które naprawdę na tym forum istnieją. I zapraszam do bardziej aktywnego uczestnictwa, przeciez sami chcieliście tego forum...

Offline

#6 2008-05-18 17:09:08

mrufka

Młody Wilczek

9325746
Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 69
Punktów :   

Re: Teoretycznie nic nieznaczące rozmowy

Ja wpadłam na pomysł stworzenia forum, WIĘC MI SIĘ NALEŻY jakiś specjalny przywilej. A skoro piszesz, że "wszyscy poza mrufką, Anną Marią i ewentualnie kotem.Leonem, WYJAZD do innych tematów" to mogłabym ciebie również stąd wygonić, problem w tym, że jesteś tak zwanym administratorem...
Kolejny problem to to, że Anna Maria i Katarzynka Od Kota Leona aktualnie są w Alfeld, więc forum lekko zamarło. Mam sama ze sobą gadać? Bez przesady, aż taką wariatką nie jestem. Więc, nie ciskaj się, Kamyczku, tylko zachęcaj ludzi, żeby włazili na to forum i pozwalaj im wchodzić na dowolny temat. Selekcja jest tu naprawdę niewskazana. Chyba że chcesz narobić wrogów WolfGangowi. I nie oczekuj ode mnie, że ja sama będę podpierać forum, aby nie upadło, wszystko jedno, czy to, czy inne... KPW?


"Wśród ludzi jest się także samotnym"

Offline

#7 2008-05-18 20:48:58

kot.Leon

Gość

Re: Teoretycznie nic nieznaczące rozmowy

Dzieki, Kamyczku, ze laskawie pozwoliles mi tutaj pisac, naprawde, to dla mnie wielki przywilej...
Mysle, ze nawet, jesli zaczniemy pisac na tematy TEORETYCZNE, to potem zejdziemy na inne, tak jak to sie stalo z forum wycieczka, chyba, ze kamyczek bedzie nas pilnowal... koncze, brak mi czasu, pozdrowienia dla wszystkich!

#8 2008-05-19 14:05:56

mrufka

Młody Wilczek

9325746
Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 69
Punktów :   

Re: Teoretycznie nic nieznaczące rozmowy

Widzisz, Kamyk, widzisz? Katarzynce Od Kota Leona BRAK CZASU! A ty się czepiałeś, że nikt nie pisze... Jak mogłeś... Nie uczyli Cię w przedszkolu, że jak będziesz brzydko postępował z innymi, to nikt Cię nie będzie lubił? Fstyt. Bozia Cię ukarze, zobaczysz.
W kwestii tego, kto się w tym temacie wypowiada, też przesadzasz. Czyjeś uwagi mogą być równie cenne jak uwagi Katarzynki Od Kota Leona, nie sądzisz? Dlatego nie należy nikomu zabraniać wchodzenia na tę część forum. Jeśli będziemy gadać tylko we trzy (a na razie dwie, bo Anna Maria chyba się nie kwapi, aby nas zaszczycić swoim punktem widzenia na coś tam), to się w końcu pokłócimy i nic z tego nie wyjdzie. Muszą być inni ludzie, aby nas pogodzić, jeśli zdarzy się, że różnice zdań są ogromne. Musi być równowaga, jak w przyrodzie! Savvy?


"Wśród ludzi jest się także samotnym"

Offline

#9 2008-05-19 14:27:52

Kamyk

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-14
Posty: 30
Punktów :   

Re: Teoretycznie nic nieznaczące rozmowy

Nie chcę się tu tłumaczyć z moich poczynań, lecz mogę kilka rzeczy wyjaśnić.
Ten wątek powstał dla słynnych teoretycznie nic nieznaczących rozmów, z których chyba tylko dwie, góra trzy wspomniane osoby wiedzą, o co w nich chodzi, więc nie wiem czy to dobry pomysł, by ktokolwiek wtryniał się nie bedac w temacie, nie?
Poza tym istnieją inne wątki czekające na start.
A tak wlaściwie, to róbcie co chcecie, tylko nie dajcie temu forum umrzeć...

Offline

#10 2008-05-19 14:39:15

mrufka

Młody Wilczek

9325746
Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 69
Punktów :   

Re: Teoretycznie nic nieznaczące rozmowy

Widzisz, jednak Cię przekonałam. Jestem nadzdolna.
Tak nawiasem, nie jestem na 100% pewna czy Anna Maria wie o co chodzi. Jestem pewna na jakieś 81,5. Na pewno, ja, mrufka, wiem, o co chodzi. Katarzynka Od Kota Leona w sumie wie, a Anna Maria? Hm. Jak już wspomniałam, nie było jej ostatnio ani na niniejszym forum, ani na księdze gości na blogu WolfGangu. Zaginęła w akcji...


"Wśród ludzi jest się także samotnym"

Offline

#11 2008-05-20 15:07:20

Kamyk

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-14
Posty: 30
Punktów :   

Re: Teoretycznie nic nieznaczące rozmowy

Cieszę się, że doszliśmy do porozumienia. Choć te teoretycznie nic nieznaczące rozmowy chyba lepiej się miały w księdze gości blogu... Jednocześnie te bardzo mgliste stwierdzenia zmusiły mnie do użycia całej swej przebiegłości i dedukcji. Wydaje mi się, że ów teoretycznie nierozwiązywalny problem mam rozwiązany- myślę, że znaczenie rozmów w istocie jest praktyczne, tylko brak mi jeszcze wiedzy o aktualności stanu rzeczy, o którym wiedzę opieram na pewnym wydarzeniu a które teoretycznie było zbyt krótkie by móc zapaść w pamięć... Choć może lepiej nie wiedzieć. Może się mylę.

Offline

#12 2008-05-20 17:32:00

mrufka

Młody Wilczek

9325746
Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 69
Punktów :   

Re: Teoretycznie nic nieznaczące rozmowy

Kurde, ty to się uwziąłeś, naprawdę... Masz na myśli pewne wydarzenie z szóstej klasy? Nie wiem, o które Ci chodzi, bo trochę tego było, ale szczerze mówiąc, średnio to wszystko pamiętam. Nie bredź mi tu o aktualności stanu rzeczy, bo jakakolwiek aktualność stanu rzeczy jest już dawno nieaktualna, a właściwie, że tak powiem, żadna. Możesz zacząć świętować. Dziwi mnie tylko fakt, iż potrzebowałeś bardzo dużo czasu, aby zauważyć brak aktualności stanu rzeczy, co za tym idzie, brak stanu rzeczy. Oraz obecność starego stanu rzeczy sprzed feralnych wydarzeń. Albo nowego stanu rzeczy po feralnych wydarzeniach, zależy jeszcze, z jakiej perspektywy się patrzy.


"Wśród ludzi jest się także samotnym"

Offline

#13 2008-05-22 18:17:12

kot.Leon

Gość

Re: Teoretycznie nic nieznaczące rozmowy

Wróciłam, więc piszę. Najpierw o tym, że na wymianie rzeczywiście było dobrze, więc najprawdopodobniej mnie wspieraliście duchowo... Dzięki!!
Nie wiem, czy wiem o co chodzi w tych TEORETYCZNYCH rozmowach, nigdy się nad tym nie zastanawiałam. Ja po prostu pisałam, żeby pisać. Tak, że wychodzi na to, że ich sens rozumie tylko Mrufka i Kamyk, jeśli poprawnie wydedukował...
Dobrze, że jest to forum, choć jak na razie się rozwijaliście na nim tylko we dwoje, a ty, Kamyczku, wcale nie pisałeś nic o sobie w osobach uprawnionych do korzystania z tego forum, chyba, że ja na prawdę mam sklerozę i nie pamiętam.
Mam nadzięję, że teraz, jak już wróciliśmy, forum rozkwitnie!

#14 2008-05-22 19:12:32

mrufka

Młody Wilczek

9325746
Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 69
Punktów :   

Re: Teoretycznie nic nieznaczące rozmowy

Oczywiście, że Cię wspieraliśmy, Katarzynko Od Kota Leona!
Kamyczek jest administratorem, więc on sobie może wszystko, niestety. Mogłam sama założyć forum i rządzić się po swojemu.
Jeśli chodzi i jego dedukcję, to dedukcja jest, ale nie wiadomo, czy skuteczna, Kamyczek się zdezaktywował i nic nie pisze. Poza tym początki naszych teoretycznych rozmów były inne, niż teraz, bo Kamyczka coś... jakoś... zajęło. Zresztą, nieważne, w każdym razie, zaczęło się od tego, iż nazwałam WolfGang pozytywnymi szaleńcami, Anna Maria powiedziała, że szczególnie niektórzy, potem ja, że szczególnie wszyscy. Potem ja wyskoczyłam z bzdurnymi i TEORETYCZNIE nic nieznaczącymi szczegółami. Następnież Katarzynka Od Kota Leona nazwała nasze rozmowy teoretycznymi, a ja byłam głupia i wyskoczyłam maksymalnie z teoretycznie nierozwiązywalnymi problemami z szóstej klasy, które lubił rozwiązywać Kamyczek. I wygląda na to, że właśnie po tej wypowiedzi mechanizmy zaczęły pracować w głowie Kamyczka i teraz ów Kamyczek dedukuje i wspomina (bądź usiłuje sobie przypomnieć). Proste chyba. Może te moje wywody ułatwią Kamyczkowi dedukcję. W co bardzo wątpię, ale może jednak.
I szanowny pan administrator powinien mi podziękować za moją szlachetną wolę wspierania forum swoimi jakże mądrymi wypowiedziami. Forum ma się coraz lepiej, ALE trzeba zorganizować więcej ludzi. Gdzie jest, choćby nawet, reszta WolfGangu? Przecież to w zasadzie ich forum...
O kurczę, ale się rozpisałam... No właśnie, chyba za bardzo wspieram forum.

Ostatnio edytowany przez mrufka (2008-05-22 19:13:27)


"Wśród ludzi jest się także samotnym"

Offline

#15 2008-05-22 19:54:37

Kamyk

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-14
Posty: 30
Punktów :   

Re: Teoretycznie nic nieznaczące rozmowy

Strasznie komplikujesz, mrufka... Nie ma szans by ta zwięzła analiza tematu pomogła mi w jakikolwiek sposób w daleko idącej dedukcji. Choć zgodzę się z Tobą, że jednak powinna pomóc, bo takie zapętlanie to wszak mój dawny styl... Pozostaje mi jakieś mgliste przypuszczenie, że ktoś przejął to, co kiedyś było i się skończyło. Ale znowu mogę się mylić. Muszę więc ugiąć kark przed Tobą i prosić o nieco jaśniejsze stwierdzenia. Chyba że nadmiernie posunięta dedukcja nie jest pożądana przez Ciebie ani kogoś innego...

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.soulfu.pun.pl www.playshaman.pun.pl www.rodzinka.pun.pl www.matfiznorwid.pun.pl www.rapswiat.pun.pl