Forum WolfGang GTW oraz WolfGang Friends Jelenia Góra

Forum o sprawach naszej sekty i nie tylko


#76 2008-07-13 14:10:51

mrufka

Młody Wilczek

9325746
Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 69
Punktów :   

Re: Teoretycznie nic nieznaczące rozmowy

Ale długi post. Jestem wspaniała, boska, nadzdolna. I proszę się nie patrzeć na tego posta jakoś dziwnie. Czasem trzeba podreperować swoją samoocenę.


"Wśród ludzi jest się także samotnym"

Offline

#77 2008-07-14 15:01:51

kot.Leon

Novicio

Zarejestrowany: 2008-06-24
Posty: 21
Punktów :   

Re: Teoretycznie nic nieznaczące rozmowy

No post rzeczywiście długi...
Ulung, a nie ulunga. Oznacza to... No coś mniej więcej jak... A z resztą powiem Ci w domu.
Wpadniesz do mnie najwcześniej w piątek... Chyba, że chcesz, żebym Ci w czasie rozmowy zasnęła, ponieważ w czwartek dopiero wracam, a po podróży jestem padnięta, ponieważ autobus rusza nieludzko wcześnie (chyba o siódmej czy coś takiego).
U mnie robienie błędów jest naturalne, o czym z resztą wiesz, a w dodatku na działce nie było się za bardzo kogo pytać... a przecież tyle czytam i mi to nic nie daje... Co ciekawe, w podstawówce prawie w ogóle nie robiłam błędów...(!)
W czyim poście dostrzegłaś sarkazm? Nie potrafię wywnioskować z kontekstu... Chyba nie w moim...
O szybsze zwrócenie książki nie będę prosić, bo po pierwsze zgodziłam się na taki długi termin, a po drugie... To byłaby trochę niegrzeczne...
Pozdrawiam


"My decydujemy tylko o tym, jak wykorzystać dany nam czas" (J.R.R. Tolkien)

Offline

#78 2008-07-15 11:12:59

mrufka

Młody Wilczek

9325746
Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 69
Punktów :   

Re: Teoretycznie nic nieznaczące rozmowy

Ach tak... Dobra, może być w piątek. Przyjadę na rowerku, zobaczymy, czy dam radę...
Ulung... To chyba musi być bardzo brzydkie, skoro nie chcesz powiedzieć. Znaczy napisać. Teraz. Prawda?
Tymczasem siedzę sobie i się nadal umartwiam. Życie jest... Ou, sorry.


"Wśród ludzi jest się także samotnym"

Offline

#79 2008-07-15 14:12:49

kot.Leon

Novicio

Zarejestrowany: 2008-06-24
Posty: 21
Punktów :   

Re: Teoretycznie nic nieznaczące rozmowy

Dasz radę!
Wcale nie takie brzydkie, po prostu nie chcę...
Może byś nie siedeiała, tylko kontrolnie zobaczyła, czy na pewno dasz radę? Byś już miała ugruntowaną pozycję na piątek...


"My decydujemy tylko o tym, jak wykorzystać dany nam czas" (J.R.R. Tolkien)

Offline

#80 2008-07-15 19:16:48

mrufka

Młody Wilczek

9325746
Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 69
Punktów :   

Re: Teoretycznie nic nieznaczące rozmowy

Chyba dam. Jest kilka podjazdów, ale ogólnie nie jest źle, droga jest dość płaska... (Za dużo czasownika "być".)


"Wśród ludzi jest się także samotnym"

Offline

#81 2008-07-15 19:28:35

mrufka

Młody Wilczek

9325746
Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 69
Punktów :   

Re: Teoretycznie nic nieznaczące rozmowy

Choć trochę dziwny jest Twój post, Bezimienna Istoto Od Kota Leona. Najpierw piszesz z przekonaniem: "Dasz radę!", a potem piszesz coś w tonie: "Ale może jednak się upewnij?". Nieładnie...


"Wśród ludzi jest się także samotnym"

Offline

#82 2008-07-16 10:57:07

kot.Leon

Novicio

Zarejestrowany: 2008-06-24
Posty: 21
Punktów :   

Re: Teoretycznie nic nieznaczące rozmowy

No, ja jak wysłałam, to też tak sobie p[omyślałam, że może on być trochę dziwny...
Po prostu odpowiadałam na każdą część twojego posta osobno...
Nie piszę, żebyś się przejechała do Sobieszowa dlatego, że w Ciebie nie wierzę, ale dlatego, abyś się nie nudziła...
Wiem, że konstrukcja moich dzisiejszych zdań jest nieco dziwna, ale co ja zrobię...
A co do płaskiej drogi... Ja kiedyś wysunęłam przypuszczenie, że będę jeździć rowerem do szkoły, a Ty mówiłaś, że przecież jest tyle podjazdów i że nie warto... Kobieta zmienną jest....
Z tym powrotem to ja się wykończę. Praktycznie codzinnie słyszę coś innego... Miałam wracać w środę, to zaproponowano mi czwartek, zgodziłam się... Miałam wracać PKS-em w czwartek rano, to wracam połowę PKS-em, a połowę samochodem i to nie rano, a... po południu... Jestem ciekawa, co dzisiaj usłyszę...
Ostatnio obejrzałam "Władcę Pierścieni", w pełnej wrsji reżyserskiej i nabrałam przekonania, że te najlepsze, najśmieszniejsze sceny po prostu... wycieli...
Czytam "Harry'ego Pottera", Kuzynka ma wszystkie części...
Dzięki za zgodę co do przeklinania...
Kończę, rozpisałam się...


"My decydujemy tylko o tym, jak wykorzystać dany nam czas" (J.R.R. Tolkien)

Offline

#83 2008-07-16 11:05:42

mrufka

Młody Wilczek

9325746
Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 69
Punktów :   

Re: Teoretycznie nic nieznaczące rozmowy

Jadąc, i tak bym się nudziła. Jestem przeżarta nudą, każda moja tkanka, płynna lub nie, zawiera pierwiastek nudy.
Niestety, dziwnym zbiegiem okoliczności ja jestem kobietą, oraz ty, Bezimienna Istoto od Kota Leona, nią jesteś. Zastanawiam się, czy to dobrze, czy nie. Ty nie mogłabyś być chłopcem... To byłoby dziwne, chłopak, który nie lubi grać w piłkę.
Napaisz, kiedy w końcu wracasz. Znając życie, znowu nie będzie to nic pewnego...
Oglądałaś też "Drużynę Pierścienia"? Muszę wiedzieć, czy był Bombadil!
Ja też tymczasowo kończę i powtarzam Kamyczkowi, że przeklinanie jest dla ludzi bez wyobraźni.


"Wśród ludzi jest się także samotnym"

Offline

#84 2008-07-16 16:12:53

kot.Leon

Novicio

Zarejestrowany: 2008-06-24
Posty: 21
Punktów :   

Re: Teoretycznie nic nieznaczące rozmowy

Nie! Jadąc byś uważała na samochody!! Chyba, że chcesz popełnić samobójstwo...
Toma Bombadila nie ma! Sądzisz, że zatrudniliby aktora, zapłacili mu, a potem go nie pokazali...!!! A poza tym, aktorzy nie są głupi, i sądzę, że żaden by do tego nie dopuścił...!
wracam jutro.
Masz, mrufko, stanowczo bardzo dziwne myśli... Ja! Chłopakiem! No, nie wyrażę się o tym...


"My decydujemy tylko o tym, jak wykorzystać dany nam czas" (J.R.R. Tolkien)

Offline

#85 2008-07-16 17:30:32

mrufka

Młody Wilczek

9325746
Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 69
Punktów :   

Re: Teoretycznie nic nieznaczące rozmowy

Należę do gatunku tych jeżdżących chodnikami i uważającymi na ludzi.
Jak Bombadila nie ma, to do kitu.
Może nie przeczytałaś dokładnie mojego posta - dałam do zrozumienia, że nie mogłabyś być chłopcem, bo to byłoby dziwne.
Dziwne są też moje myśli, masz rację, Bezimienna Istoto Od Kota Leona. Ostatnio wyobraźnia podsuwa mi bardzo zastanawiające rzeczy dotyczące mojego nadprogramowego zidiocienia, które wbrew różnym opiniom wcale nie zelżało, lecz powiększyło się jeszcze bardziej do rozmiarów całkiem dużych, choć jeszcze nie bardzo dużych lub ogromnych, albo straszliwie ogromnych bądź zabójczych. Nie jest mi z tego powodu wesoło, bo sytuacja jest bardzo męcząca jak na ten rozmiar świra. Ale nie martwmy się dzisiaj, bo jutro naprawdę będzie gorzej.

A samobójstwo nie zawsze jest złym pomysłem. Choć w tym momencie złym.

Ostatnio edytowany przez mrufka (2008-07-16 17:31:30)


"Wśród ludzi jest się także samotnym"

Offline

#86 2008-07-24 22:26:48

Kamyk

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-14
Posty: 30
Punktów :   

Re: Teoretycznie nic nieznaczące rozmowy

Jeszcze trochę, a wykończycie mój nędzny umysł tymi konwersacjami... Wpadliśmy z Jnk'iem na pomysła, żeby se normalnie temat otworzyć, co by się tam o wakcjach pisało. Có Wy na to?

Offline

#87 2008-07-27 18:48:22

kot.Leon

Novicio

Zarejestrowany: 2008-06-24
Posty: 21
Punktów :   

Re: Teoretycznie nic nieznaczące rozmowy

Mi to odpowiada!


"My decydujemy tylko o tym, jak wykorzystać dany nam czas" (J.R.R. Tolkien)

Offline

#88 2008-07-28 17:47:06

mrufka

Młody Wilczek

9325746
Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 69
Punktów :   

Re: Teoretycznie nic nieznaczące rozmowy

No tak, Kamyczku, bo ty przecież nie bardzo rozumiesz, o co chodzi. Wierz mi, nie chcesz rozumieć, bo to żałosne. Więc niech się Twój nędzny umysł dalej męczy, trochę wysiłku nigdy nie zaszkodzi...
Otwieranie nowego tematu nie jest złym pomysłem... Mam jednak wrażenie, że zbyt wielkiej różnicy to nie zrobi, bo/ponieważ/gdyż/albowiem prawie nikt tu nie zagląda, poza mną, produkującą około połowę zawartości niniejszego forum, Bezimienną Istotą Od Kota Leona, Kamyczkiem, no i baaaardzo rzadko Jnk'iem bądź Anną Marią. Ale temat załóżmy, górnolotne konwersacje będziemy prowadzić także tam, ogólnie wszędzie. Nic na to, Kamyk, nie poradzisz, jakem mrufka, wielka, mocna inteligenciara.


"Wśród ludzi jest się także samotnym"

Offline

#89 2008-08-04 11:50:53

mrufka

Młody Wilczek

9325746
Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 69
Punktów :   

Re: Teoretycznie nic nieznaczące rozmowy

Prawdopodobnie kolejny post nieco okaleczy siłę i wspaniałość poprzedniego, JEDNAKŻE miałam rację, nikt tu nie zagląda, nikt nie pisze i chyba znowu będę musiała zastosować metodę echową.
Najwyraźniej Bezimienna Istota Od Kota Leona jest ciut zajęta, a biedny Kamyczek nadal się głowi nad sensem naszych konwersacji i jeszcze jest tak jakby zatkany. Albo znowu wyjechał, co jest również bardzo prawdopodobne.
Oczywiście, ja tylko sobie przypuszczam... Licho wie, co oni naprawdę robią. Być może Kamyczek planuje wojnę nuklearną, a Bezimienna Istota Od Kota Leona pryska swego Kota tym okrutnym preparatem na pchły i kleszcze i wraz ze swą czcigodną mamą mówi mu, że niestety, ale za nic nie może teraz wyjść na dwór (Kot oczywiście).
A co robię ja? No siedzę sobie i stukam w klawiaturę, żeby jakoś zabić czas. Bo oczywiście, te głupie wakacje stają się na powrót nuuuuuuuuudneeeeeeeeeeeeeeee. A poza tym się umartwiam, bo mam zły chómor (CBO).


"Wśród ludzi jest się także samotnym"

Offline

#90 2008-08-04 21:21:12

kot.Leon

Novicio

Zarejestrowany: 2008-06-24
Posty: 21
Punktów :   

Re: Teoretycznie nic nieznaczące rozmowy

Tak, ja jestem ciut zajęta, głównie takimi zajęciami, jak jeżdżenie na rowerze i wypiekanie ciasteczek... A jutro najprawdopodobniej także pakowaniem się.
Czy ja się mylę, czy ty rzeczywiście chcesz, żeby mój kot był zapchlony?


"My decydujemy tylko o tym, jak wykorzystać dany nam czas" (J.R.R. Tolkien)

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.matfiznorwid.pun.pl www.rodzinka.pun.pl www.forumliterackie.pun.pl www.playshaman.pun.pl www.rapswiat.pun.pl