Forum WolfGang GTW oraz WolfGang Friends Jelenia Góra

Forum o sprawach naszej sekty i nie tylko


#91 2008-08-06 11:42:47

mrufka

Młody Wilczek

9325746
Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 69
Punktów :   

Re: Teoretycznie nic nieznaczące rozmowy

A gdzie tam, pchły są równie okrutne jak preparat na nie, więc nie, raczej nie.
Szkoda, że nie będę miała okazji spróbować Twoich wypieków tego rodzaju. Ja raz piekłam ciasteczka, ale niestety, się zwęgliły, bo mam jakiś zidiociały piekarnik, który opieka wszystko, ale od dołu - gdy na dole już się pali, na górze jest jeszcze płynne ciasto. Ironia losu...
Boże, wszyscy mnie zostawiają i jadą sobie gdzieś, to okropne. Ale Bezimienna Istota Od Kota Leona złożyła już pewną deklarację, która brzmi mniej więcej: nie płacz, kiedy odjadę, sercem będę przy Tobie... Oczywiście, bez przesady.


"Wśród ludzi jest się także samotnym"

Offline

#92 2008-08-07 13:28:49

mrufka

Młody Wilczek

9325746
Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 69
Punktów :   

Re: Teoretycznie nic nieznaczące rozmowy

http://film.wp.pl/zwiastuny.html?type=latest&cid=2470

To dla Bezimiennej Istoty Od Kota Leona.


"Wśród ludzi jest się także samotnym"

Offline

#93 2008-08-09 18:44:37

mrufka

Młody Wilczek

9325746
Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 69
Punktów :   

Re: Teoretycznie nic nieznaczące rozmowy

Wczoraj przydarzyło mi się coś, co mogę nazwać cudem. Piątek to rzeczywiście mój szczęśliwy dzień.
Dotyczy to tak prozaicznej rzeczy jak suszenie włosów dziesięcioletnią suszarką. Od dawna szwankowała, ale uznałam, że nie ma powodu się niepokoić. Gdy ją włączyłam, trzasnęło, kopnęło, pisnęłam i odruchowo rzuciłam tym dziadowstem. Do wanny (w łazience jest przeraźliwie ciasno). Bogu dzięki, że była pusta.
Skończyło się na ugrillowanym palcu, na który poleciały mi jakieś iskry...
Dopiero potem uświadomiłam sobie, że do przerwanego kabla i narażenia rodziców na ogromne koszty mojego pogrzebu zabrakło paru centymetrów.
Ktoś mógłby powiedzieć, że TYLKO paru centymetrów. Ja jednak swoje wiem. Te parę centymetrów to było bardzo dużo... Może wreszcie nauczę się, że małe rzeczy mają czasem ogromne znaczenie.
I jakoś nie potrafię tego nazwać zwykłym szczęśliwym zbiegiem okoliczności. Najwyraźniej najadłam się za dużo strachu, żeby uznać to, że jeszcze żyję, za przypadek.
Do chłopców mówię: nie śmiejcie się! Suszenie włosów jest częstą czynnością wykonywaną, kiedy nie ma się czasu... A to, że chłopakowi raczej by się to nie przydarzyło, to już inna sprawa...


"Wśród ludzi jest się także samotnym"

Offline

#94 2008-08-10 16:24:00

Kmk

Gość

Re: Teoretycznie nic nieznaczące rozmowy

Ta historia to niezly hardcore... Na szczescie wielki Marek Wolf czuwal nad Toba...

Ej! Dobre! Piszcie o najgrozniejszych historiach w Waszym zyciu! Bedzie fun... Ja tez napisze jak sobie przypomne xD

P.S.W Norwegii maja prawie taka sama klawiature jak w Niemczech! Z pewnymi roznicami: ø æ å i pare innych znakow...

#95 2008-08-11 13:06:23

mrufka

Młody Wilczek

9325746
Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 69
Punktów :   

Re: Teoretycznie nic nieznaczące rozmowy

Kamyk, wyczuwam w Twoim poście odrobinę lekceważenia. Jak byś się czuł, gdyby mnie trzasnęło 230 woltów?! Choć tak nawiasem, szkoda, że nie słyszałeś mojego pisku. Uśmiałbyś się.
Za uratowanie życia będę czcić wielkiego WWW po wsze czasy. Gdybym umarła, to byłaby wielka strata dla świata. Ale i tak się trochę zastanawiam, jakie to szczęście dla Ciebie, że Marek Wolf nade mną czuwał...

Ostatnio edytowany przez mrufka (2008-08-11 13:11:45)


"Wśród ludzi jest się także samotnym"

Offline

#96 2008-08-11 20:49:11

Kmk

Gość

Re: Teoretycznie nic nieznaczące rozmowy

To nie bylo lekcewazenie. Po prostu przyznaje, ze sytuacja byla rzeczywiscie deczko niebezpieczna...

#97 2008-08-12 13:54:47

mrufka

Młody Wilczek

9325746
Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 69
Punktów :   

Re: Teoretycznie nic nieznaczące rozmowy

A dalszą część posta pominąłeś wymownym milczeniem. Dokładnie tak jak sądziłam...
Deczko niebezpieczna? Hmmm, cudem uniknęłam śmierci. Wodne roztwory kwasów świetnie przewodzą prąd. Deczko, dobre. Phi.


"Wśród ludzi jest się także samotnym"

Offline

#98 2008-08-19 00:10:48

Cec

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 2
Punktów :   

Re: Teoretycznie nic nieznaczące rozmowy

dlaczego nikt mi nie powiedział o tym forum, KAMYXORZE?!!!

Offline

#99 2008-08-19 00:12:38

Cec

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 2
Punktów :   

Re: Teoretycznie nic nieznaczące rozmowy

poza tym sądzę, że członek GTW powinien otrzymać jakieś punkty, prawda KAMYXORZE?!!!

Offline

#100 2008-08-19 10:07:43

Kamyk

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-14
Posty: 30
Punktów :   

Re: Teoretycznie nic nieznaczące rozmowy

No, wreszcie wróciłem do centrum dowodzenia forum (czytaj: do domu) i mogę się nim porządnie zająć:) Widzę, że przybył nam nowy forum member, w dodatku z GTW, zatem tym lepiej. Oczywiście, punkt gratis za znajomości. A informacja o forum jest od dawna na będącym w szczytowej formie blogu, dział aktualności xD

Offline

#101 2008-08-19 13:52:43

mrufka

Młody Wilczek

9325746
Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 69
Punktów :   

Re: Teoretycznie nic nieznaczące rozmowy

Ciekawe, co Cec wniesie do tego forum... Pewnie głównie władczo wyglądające zwroty do Kamyka: "KAMYXORZE". Fuj.
Czy naprawdę tylko ja się tu wysilam? Forum istnieje na tyle długo, że tu powinno być mnóstwo ludzi i co? No nic, jeden Cec się włączył, gratulacje.
Tak nawiasem, ja też znam wielkiego Marka Wolfa. Pfff.
A jeśli chodzi o bloga, to to już nie jest blog, tylko widmo bloga, Kamyk, ty leniu jeden!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


"Wśród ludzi jest się także samotnym"

Offline

#102 2008-08-19 20:27:13

Kamyk

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-14
Posty: 30
Punktów :   

Re: Teoretycznie nic nieznaczące rozmowy

A co to za wyzwiska, kurde? Widzicie, sprawa jest taka, że pojęcie aktywności może być względne. Jednak np. jeśli Marek Wolf uzna, że jeden wpis na rok należy uznać za zadowalające, to należy przyjąć ów paradygmat za własny. Prawda, wszystko ma swoje miary, a co za dużo to niezdrowo. Robimy wszystko, co najlepsze dla Was, WolfGang Friends i dla wszystkich ludzi. Ufamy, że wszystko co robimy jest jakimś pozytywnym wzorem. Musicie nam uwierzyć. Takie jest nasze stanowisko na wszelką krytykę.

Offline

#103 2008-08-20 09:24:49

kot.Leon

Novicio

Zarejestrowany: 2008-06-24
Posty: 21
Punktów :   

Re: Teoretycznie nic nieznaczące rozmowy

Tak, pojęcie aktywnośc może być względne, ale to, co my tutaj robimy, to chyba nie jest aktywność w żadnym pojęciu. No, tak, mrufko, może oprócz Ciebie...
Ten, link, co mi wysłałaś, to nie mogę go obejrzeć, bo mi się komputer strasznie buntuje...
Witam nowego członka naszego forum!
PS. Pchły są gorsze, niż preparat na nie, ty nie widziałaś mojego kota, jak wydrapał sobie połowę sierści z tyłu grzbietu. Nawet pogłaskać się nie dawał!

Ostatnio edytowany przez kot.Leon (2008-08-20 09:31:01)


"My decydujemy tylko o tym, jak wykorzystać dany nam czas" (J.R.R. Tolkien)

Offline

#104 2008-08-20 19:44:39

mrufka

Młody Wilczek

9325746
Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 69
Punktów :   

Re: Teoretycznie nic nieznaczące rozmowy

Dziękuję Ci, Bezimienna Istoto Od Kota Leona, ja jestem aktywna, czynna, jak Etna...
Co do Leona, nie dziwię się, że się nie dawał głaskać. Głaskanie jest czasem równie uciążliwe jak pchły. A szczególnie uciążliwe, jak ma się pchły, chociaż ja tego nie mówię z własnego doświadczenia...
Aktywność Kamyka jest pod zdechłym Azorkiem. Ciągle wchodzę na boga i ciągle nic!
Nie wiem też, dlaczego, Kamyk, piszesz: my. Podobno mówią tak ludzie, którzy mają "ego rozdęte do monstrualnych rozmiarów" (piękna myśl, naprawdę). Chyba że piszesz my, znaczy WolfGang. No i używanie słów mało znanych typu "paradygmat" ma pewnie na celu podświadomą (lub nie) chęć zaimponowania niebywałą mądrością i słownictwem, ale "nie ze mną te numery, Bruner", bo jak się mówi do pospólstwa, za które WolfGang uważa takie biedne żuczki jak ja czy Bezimienna Istota Od Kota Leona, to się mówi ich językiem... Poza tym od czego jest słownik.
I tak nawiasem, wcale nie musimy Wam wierzyć! Niech się WolfGang cieszy, że ja się jeszcze na Mariolę nie przerzuciłam! Bo mogę, a co! Jak się wkurzę, to przestanę być wyznawczynią Marka Wolfa i zacznę tak sypać wizwiskami, że jeszcze zatęsknisz za "leniem"...


"Wśród ludzi jest się także samotnym"

Offline

#105 2008-08-21 10:40:56

Kamyk

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-14
Posty: 30
Punktów :   

Re: Teoretycznie nic nieznaczące rozmowy

Nie! To miała być tylko nowomowa WolfGangu! Aha, jeszcze jedno: wiara w Marka Wolfa jest na całe życie.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rodzinka.pun.pl www.rapswiat.pun.pl www.forumliterackie.pun.pl www.playshaman.pun.pl www.matfiznorwid.pun.pl